GE Money – spolehlivý partner na osobní bankovnictví

expresplus-20150208-karusel-960x340px-v4 0

Dnes není nic neobvyklého na tom, že potřebujeme mít své finance pod kontrolou. Zajímáme se o to, kam své vydělané peníze uložit, zda je zhodnotit a jakým způsobem apod. Proto také pečlivě vybíráme finanční instituci, která se stane v této otázce našim partnerem. Jistotu na bankovním trhu představuje banka GE Money, která se zaměřuje na osobní bankovní produkty i služby. Právě zde můžete některé využít, od běžných účtů, kreditních karet, až po půjčky. Jestliže požadujete jistotu a kvalitní služby bez rizika, GE Money je dobrou volbou.

Běžný účet

Mít svůj běžný účet se dnes stává pomalu nutností pro téměř kohokoli. V případě běžného účtu nás často velice zajímá, jaké bankovní poplatky jsou s vedením účtu spojené. Ty má každá banka zcela jiné. U GE Money můžete na bankovních poplatcích výrazně ušetřit. K osobnímu běžnému účtu navíc získáte možnost využívat přímého bankovnictví ke správě svého účtu kdykoliv a kdekoliv. Základní produkt představuje běžný účet Genius, ke kterému můžete zvolit další produkty.

Těmi jsou např. o Flexikredit, který ja často využíván, a to z toho důvodu, že se jedná o spolehlivý kontokorent. To znamená, že můžete čerpat finance do mínusu.

Studentům je určen studentský účet Genius Student, který mohou studenti využívat od 15 let do 27 let. Výhodou je to, že všechny výběry z bankomatu jsou zdarma, stejně tak vedení účtu.

A rodiče mohou využít dalšího produktu – dětský účet, kde je vedení zdarma, včetně pojištění a možného spoření.

Pokud máte běžný účet u jiné banky, v rámci běžného účtu Genius vám GE Money zajistí změnu banky. Tedy zajistí plynulý převod vašeho současného účtu na nový účet u GE Money.

Expres půjčka

Půjčka v současné době představuje řešení, jak se dostat z finanční tísně, nebo jak si zajistit peníze na něco, na co v současné době nemáte dostatek vlastních finančních prostředků. Zprostředkování půjček dnes nabízí kde kdo a to je velký problém, neboť může být často půjčka velkým rizikem. Je třeba se obracet na banky, kde vám riziko nehrozí. GE Money nabízí expres půjčky, a to bez ručitele nebo zástavy. Výhodou je nízký úrok, s tím, že každý rok je úrok snížen o 1 % i ta možnost, že nemusíte ničím ručit. Vyřízení půjčky je rychlé! Již do 5 minut. K dalším službám spojených s půjčkami patří i konsolidace půjček, konsolidace půjček zajištěná nemovitostí a pojištění schopnosti splácet osobní půjčku. I tyto služby GE Money nabízí.

Kreditní karty

Zmiňme se ještě o kreditních kartách, které jsou rovněž v podstatě jedním z typů půjčky. Kreditní karta spolu s revolvingovým úvěrem umožňuje opakovaně čerpat finance až do výše úvěrového rámce. Splácení lze přizpůsobit potřebám klienta. Kreditní kartou MoneyCard od GE Money můžete platit v obchodech, aniž byste tyto peníze měli reálně na svém běžném účtu a ty pak postupně vracíte.

GE Money zprostředkovává i další finanční služby a nabízí i řadu dalších bankovních produktů. V případě potřeby je neváhejte využít.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>