Půjčky bez doložení příjmů – co by vás mohlo zajímat?

money-434709_1280 0

Potřebujete si finančně polepšit, ale banka vám půjčku či úvěr nechce poskytnout? Proto uvažujete o některé z nebankovních půjček, kterých na našem trhu existuje celá řada? Máte však jeden, docela zásadní problém? Nemáte práci? I vy můžete nebankovní půjčku využít, a to konkrétně půjčku bez doložení přijmu. Chcete se dozvědět více? Jaké jsou možnosti a jaké jsou výhody této varianty vypůjčení peněz si nyní můžete přečíst.

Půjčky bez doložení příjmu jsou vhodné zvláště pro nezaměstnané osoby a osoby, jež by měly problém předložit pravidelný příjem, čímž vzniká problém s bezproblémovou schopností splácet. Pokud zažádáte o půjčku v bance, banka si bude pečlivě zjišťovat, jak jste schopní vypůjčené peníze splácet a požaduje mimo jiné i předložení potvrzení o výši příjmů. Pakliže to však pro vás představuje problém, banka vaši žádost o půjčku automaticky zamítne. Za mírnějších podmínek však poskytují půjčky nebankovní instituce, které nebude váš příjem zajímat. I přesto je potřeba si předem uvědomit, a nejen to, ale i ujistit se, že budete moci pravidelně splácet, aby vás případně nepotkaly nepříjemné penalizace a sankce.

Jak už to tak bývá, vše má své pro i proti, a ne jinak je tomu v případě půjčky bez doložení příjmu. Nejprve si představme výhody, kterých je koneckonců ve finále více. Velkou výhodou je rychlost. Peníze můžete mít už do 24 hodin od té chvíle, kdy podepíšete smlouvu, což je jistě velmi příjemná zpráva, pokud na peníze spěcháte. Dále je jednoduché půjčku bez potvrzení příjmu získat. Stačí třeba jen vyplnit formulář na internetových stránkách poskytovatele a počkat si na zaslání smlouvy k podpisu nebo vás navštíví obchodní zástupce, který přinese smlouvu k podepsání. Jakmile podepíšete, předá vám peníze v hotovosti. Předností je již několikrát zmíněný fakt, že půjčka je snadno dostupná, neboť nemusíte předkládat potvrzení o příjmu. Také je potřeba uvést, že tato půjčka je neúčelová a můžete ji využít na cokoli chcete. Často si tuto půjčku berou i lidé, kteří potřebují peníze na vyplacení exekuce či jsou prostě v jiné finanční tísni.

Nevýhodou je vysoká úroková míra a RPSN, což jistě není příznivá zpráva. Oproti bankovním úvěrům může rozdíl činit i 10-20%.

Ostatní si přečetli také:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>