Půjčky před výplatou – jak snadné je sjednání

simplepujcka.cz 0

Bohužel je dnes poměrně běžné, že řada rodin žije od výplaty do výplaty. Jsou rádi, že s penězi během tohoto období tak tak vyjdou, což může být nepříjemné, pokud dojde k nějakým nečekaným výdajům. I vy jste na tom podobně a na nějaké šetření vám finanční prostředky nezbývají? A co když se stane, že se s výplatou váš zaměstnavatel opozdí a vy už jste zcela bez financí? Kde vzít, jak na běžné výdaje, tak třeba na ty, které se objevily nečekaně?

Finanční tíseň není rozhodně žádaná a každý by se jí chtěl vyhnout nebo ji vůbec nezažít, ale když se tak stane, bývá často jediným východiskem vypůjčení peněz. Mnozí z vás mohou mít z půjčky obavy, ale pokud si vyberete rozumně, půjčka představuje řešení. Váš rodinný rozpočet v situaci, kdy potřebuje menší finanční obnos, může vylepšit krátkodobá půjčka před výplatou. Jedná se o půjčku, v rámci které si lze vypůjčit nižší částku. Z toho důvodu není až tak složité vypůjčenou sumu splatit. Tuto malou půjčku lidé obvykle využívají před výplatami, kdy už v rodinném rozpočtu finance chybí.

Požádat o půjčku není vůbec složité. Vyřízení žádosti probíhá prostřednictvím internetových stránek online nebo SMS, proto nese krátkodobá půjčka také název půjčka online nebo SMS půjčka. Třetí možnost nabízí vyřízení skrze Facebook. Výhodou je to, že nemusíte nikam chodit, protože vše může proběhnout z pohodlí domova. Ještě větší předností pak je rychlost, s jakou získáte požadovaný obnos. Nejprve je potřeba odeslat žádost a tím celý proces začíná. Poté probíhá schvalování půjčky a kontaktování. Pokud proběhne vše v pořádku, peníze můžete mít na svém účtě již druhý den po odeslání žádosti. Tyto rychlé finanční služby lze zprostředkovat přes stránky simplepujcka.cz, zkuste to i vy.

Půjčky ihned mají jediné omezení, které není až tak zásadní. O co se jedná? Po vyplnění žádosti je nutné z vašeho bankovního účtu zaslat ověřovací platbu ve výši 1 Kč. Důvodem je ověření, zda je účet opravdu váš a nedojde k nějakému zneužití vašim jménem. Údaje o platbě v hodnotě 1 Kč naleznete v e-mailu, který vám přijde, nebo ve své klientské sekci.

Půjčku je potřeba splatit najednou a v den splatnosti musí být vypůjčené peníze na účtě. Pokud budete vědět, že splacení nestihnete, můžete požádat o prodloužení, o kterém je však nutné informovat dopředu. U krátkodobé půjčky před výplatou nemusíte sdělit účel využití peněz. Je jen na vás, na co částku použijte. Nemusíte doložit váš příjem, ani se nenahlíží do registru dlužníků.  Sjednání půjčky není tedy omezeno těmito kritérii, ke kterým se přihlíží v případě, že si chcete vypůjčit v bance.

Ostatní si přečetli také:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>