Úvěry pro podnikatele v začátcích

penize1 0

V současné době je snadné získat bankovní spotřebitelský úvěr pro osobní účely. Nicméně v podnikatelské sféře byznysmeni naráží na zeď odmítání. Pakliže teprve začínáte, máte minimální šanci získat bankovní úvěr pro podnikatele, přestože váš nápad nevypadá špatně. Chcete-li věřitele přesvědčit o tom, že se nejedná pouze o výkřik do tmy, měli byste mít precizně vypracovaný podnikatelský plán. Ani v tomto případě nemáte zaručeno, že bude reakce banky pozitivní. V následujících řádcích se podíváme na nebankovní úvěry pro podnikatele s příznivými podmínkami, jež jsou dostupné i pro začínající podnikatele.

Začínajícímu podnikateli, který nemá žádnou historii, tedy žádné daňové přiznání, se snižuje šance na získání bankovního podnikatelského úvěru i v případě dokonale zpracovaného podnikatelského plánu. Avšak můžete překročit práh bankovního sektoru a vkročit na půdu nebankovních úvěrů. Na nebankovním trhu působí spousta společností, jejichž produktové portfolio zahrnuje půjčky pro podnikatele. Velké popularitě se těší firma ACEMA Credit Czech, a.s., která spadá mezi nejvýznamnější poskytovatele úvěrů v tuzemsku.

Společnost ACEMA Credit Czech, a.s. působí v oblasti poskytování půjček již více než 15 let. Úvěrové produkty jsou přístupné široké veřejnosti a jsou atraktivní také pro podnikatele. Zaměstnává kvalifikované pracovníky, kteří vám sestaví financování přímo na míru.

Úvěr pro podnikatele

Společnost nabízí půjčky pro živnostníky i firmy, přičemž si můžete půjčit od 100 000 Kč do 10 000 000 Kč. Získané peníze se dají využít na rozvoj, rozšíření a záchranu podnikání. Nemusíte zajišťovat zbytečné podklady, čímž je minimalizovaná administrativa spojená s vyřizováním půjčky. Poskytovatel úvěru nevyžaduje dokonce ani ručení nemovitým majetkem, čímž se liší od konkurence.

Hlavní výhodou je rychlé a snadné vyřízení, přičemž úvěr je schválen a vyřízen již do dvou dnů od podání žádosti, a to do částky až 5 milionů korun. ACEMA Credit Czech, a.s. vyřeší také různé problematické situace, jako jsou exekuce, návrh na insolvenci či pozastavení plnění od dodavatelů kvůli neplacení faktur.

Další úvěrové produkty ACEMA

Podnikatelským úvěrem nabídka firmy ACEMA rozhodně nekončí. Velké popularitě se těší půjčka na cokoliv, která je určena pro nepodnikatelské účely. Při rekonstrukci nemovitosti vám přijde vhod půjčka na rekonstrukci, přičemž můžete získat až 5 milionů korun. V případě, že už půjčky splácíte, můžete si požádat o konsolidaci půjček, čímž dojde ke sjednocení všech úvěrů, jež platíte. Může to být půjčka bez registru, rychlá půjčka, ale také půjčka bez dokládání příjmů. Všechny typy půjček se spojí do jedné a budete platit jednu částku a snížíte si měsíční výdaje.

Ostatní si přečetli také:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>